Навчання

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Для дітей

LSS_3687-minВідомо, що вивчити мову в дитинстві набагато легше, ніж у дорослому віці. Дітки легше запам’ятовують нові  слова, з ними простіше відпрацьовувати правильну вимову та вони на підсвідомому рівні вивчають граматичні  конструкції. Оскільки без англійської мови в сучасному світі не обійтися, тому, краще спрямувати максимум  зусиль, щоб ваші дітки вже з раннього віку навчалися у кваліфікованих викладачів. Вони не просто завчать певні  рази, а будуть спокійно спілкуватися англійською.

[Детальніше]

 

Дати:
17 вересня – 19 грудня 2018 р

Тривалість заняття:
від 60 до 75 хв (залежно від віку та рівня знань)

Ціна:
від 545 грн на місяць

Для юніорів

LSS_5526-min

Вивчення англійської паралельно зі шкільними уроками надає підліткам значну перевагу перед однолітками, адже вони  дають більше можливостей детально розібратися з складною граматикою та практикувати свої розмовні здібності. Навчальна програма побудована таким чином, що на уроках розглядаються тільки актуальні теми та останні  події, якими цікавляться сучасні тінейджери. Не забуваємо ми також про розваги, які допомагають подолати мовний  бар’єр, тож уроки проходять у веселій та ефективній атмосфері.

[Детальніше]

Дати:
17 вересня – 19 грудня 2018 р

Тривалість заняття:
від 75 до 90 хв (залежно від рівня знань)

Ціна:
від 665 грн на місяць

Для дорослих

LSS_6250-min

Сучасний світ та темп життя вимагає від нас всіх вміння пристосуватися і швидко реагувати на можливості. Тому  комунікативна методика (методика, яка вчить вільно використовувати мову на практиці) є відповіддю на потреби наших  дорослих учнів.

[Детальніше]

Дати:
18 вересня – 6 грудня 2018р

Тривалість заняття:
90 хв

Ціна:
745 грн на місяць

Корпоративна англійська

izuchenie angliyskogo v ofise1Часто буває таке, що звичайних вмінь з англійської мови недостатньо, щоб проводити бізнес  переговори. Тому ми пропонуємо корпоративні курси, які включають в себе засвоєння основ іноземної  мови паралельно з вивченням ділової етики. Окрім цього, програму ми підберемо персонально під  спеціалізацію Вашої компанії.

[Детальніше]

Cambridge English Exams

cambridge-assessment-english

Відтепер, ви маєте можливість готуватися і здавати міжнародні Кембриджські екзамени (Cambridge English Exams) в Поліглоті. Адже ми є сертифікованим офіційним партнером з серпня 2017 року.

Чим особливі і які переваги мають давні екзамени читайте далі.

[Детальніше]

Літній денний англомовний табір для діток 6­-12 років

 

Влітку всі хочуть насолоджуватися канікулами та відпочинком, проте, часто сучасні дітлахи “просиджують” свій вільний час в іграх на своїх ґаджетах. Ми пропонуємо провести літо з користю у веселій атмосфері. Багато років ми ретельно  продумовуємо неповторну програму літнього табору, де дітки мають змогу вивчати іноземну мову, розважатися, емоційно  а творчо розвиватися.

[Детальніше]

НІМЕЦЬКА МОВА

1355071111

Німецька мова вважається однією з найбільш популярних європейських мов нашого часу, а Німеччина – країною з дуже сильною економікою. Тому не дивно, що багато людей прагнуть навчатися у ВУЗах,  вести співпрацю з німецькомовними партнерами  або ж просто подорожувати цією прекрасною країною. Але для успішного втілення своїх прагнень Вам необхідні знання німецької мови. Ми можемо допомогти Вам у цьому.

[Детальніше]

Дати:

Тривалість заняття:
75-90 хв

Ціна:
від 630 грн на місяць

УГОРСЬКА МОВА

LSS_5421-minХоч угорська мова і вважається, однією з найважчих у світі, ми зможемо довести, що це не так. Наші професійні викладачі та спеціально підібрана комунікативна методика допоможе Вам оволодіти всіма тонкощами мови. Навчальна програма включає вивчення всіх аспектів мови: говоріння, читання, письмо, сприйняття на слух та користування мовою.

[Детальніше]

Дати:
11 жовтня – 20 грудня 2018 р.

Тривалість заняття:
75 хв

Ціна:
630 грн на місяць

ЧЕСЬКА МОВА

Czech_RepublicЧеська мова, так як і угорська, вважається, однією з найважчих в світі. Проте, багато слів є подібних до нашої української. Наші професійні викладачі та спеціально підібрана комунікативна методика допоможе Вам оволодіти всіма тонкощами мови.

Навчальна програма включає вивчення всіх аспектів: говоріння, читання, письмо, сприйняття на слух  та використання мови.

[Детальніше]

Дати:

.

Тривалість заняття:
75 хв

Ціна:
630 грн на місяць

.